Loading

Хмельницький, вул.Трудова, 4/3Б

+38 0382 63-0053, +38 067 383-9359

officeone@youremail.com

Пн-Пт: 9:00– 18:00

Пн-Пт 9:00-18:00, Сб 9:00-14:00
+38 0382 63-0053 +38 067 383-9359
Хмельницький, вул.Трудова, 4/3Б

Про нас

Бездоганна репутація 15 років у сфері ремонту автомобілів

За роки існування ми виростили команду професіоналів, яка постійно вдосконалює свою майстерність. В нашій команді чудові фахівці: слюсарі, електрики, механіки, зварювальники. Ми прагнемо, щоб ви були задоволені наданими послугами і рівнем сервісу. Саме тому керівництво СТО Підкова строго відстежує якість роботи всіх співробітників.

На сьогоднішній день СТО Підкова пропонує широкий спектр послуг з ремонту автомобілів. Сучасне технічне оснащення дозволяє проводити діагностику і ремонт автомобілів різних марок відповідно до технологічного регламенту заводів виробників. Наш персонал кваліфіковано і швидко підбере оригінальні запчастини та комплектуючі для Вашого автомобіля. 

В процесі діагностики і ремонту Вашого автомобіля в нашому автосервісі автомастер представить Вам всю інформацію про Ваш автомобіль і ознайомить Вас з якістю виконуваних робіт. 

Наша місія

Обслуговувати наших клієнтів на найвищому рівні; розвивати нашу команду та прагнути постійно вдосконалюватися; поводитися відповідально та професійно стосовно будь-якої справи та послуги, яку ми надаємо.

Наше бачення

Ми прагнемо стати лідером у сфері надання послуг з ремонту автомобілів у нашому місті. Ми прийдемо до мети завдяки впровадженню новаторських ідей, швидкому вирішенню проблем та виходу за рамки очікувань наших клієнтів.

Основні цінності
  • Робота в команді базується на довірі та взаємній повазі.
  • Прихильність до ентузіазму клієнтів.
  • Підзвітність на всіх рівнях.
  • Прагнення команди досягти спільного успіху.
Переваги

Переваги
нашої СТО

Обслуговування Вашого автомобіля - наше найважливіше завдання.

Отримати знижку
Сервіс для клієнтів

Ми цінуємо, коли наші вдячні клієнти знову повертаються до нас, тому вони завжди можуть розраховувати на приємні знижки на майбутні послуги.

Доступні ціни

Допоможемо без зайвих витрат часу і за приємною ціною провести ремонт автомобіля або ж замовити автозапчастини та комплектуючі без комісій і переплат.

Якісні запчастини

Ми напряму співпрацюємо з імпортерами, у нас можна замовити будь-які оригінальні запчастини та комплектуючі для автомобілів і отримати їх якнайшвидше.

Запис на СТО

Вам потрібна допомога з Вашим автомобілем?
Ми готові допомогти

Ми спеціалізуємось на діагностиці та ремонті автомобілів усіх марок

+38 (067) 383-93-59