Loading

Хмельницький, вул.Трудова, 4/3Б

+38 0382 63-0053, +38 067 383-9359

officeone@youremail.com

Пн-Пт: 9:00– 18:00

Пн-Пт 9:00-18:00, Сб 9:00-14:00
+38 0382 63-0053 +38 067 383-9359
Хмельницький, вул.Трудова, 4/3Б

Як часто необхідна заміна масла Хмельницький?

заміна масла Хмельницький

Як часто необхідна заміна масла Хмельницький?

Мотори сучасних автомобілів надзвичайно вимогливі до якості мастильних матеріалів. Основна функція масла – захистити деталі двигуна від перегріву, протистояти корозії, а також очистити мотор від продуктів зносу і перешкоджати утворенню нагару. Для цього в мастильний матеріал вводять спеціальні компоненти. Згодом ці компоненти втрачають свої властивості, масло більше не може захищати мотор.

Моторне масло не може служити вічно, тому час від часу необхідна заміна масла Хмельницький. В процесі експлуатації автомобіля масло поступово розбавляється паливом, окислюється і втрачає свої якості. А значить перестає захищати деталі двигуна від механічного зносу. Це може привести до порушень в роботі двигуна, які не завжди можна усунути без перебирання мотора і заміни пошкоджених деталей.

Уникнути проблем з двигуном і продовжити термін служби всіх систем автомобіля допоможе заміна масла Хмельницький на СТО «Підкова». Приїжджайте до нас, ми поміняємо масло і поставимо фільтри за 30 хвилин.

Як часто необхідна заміна масла Хмельницький?

І синтетичні, і напівсинтетичні масла застарівають. Зазвичай це відбувається через 10-15 тис. км пробігу. Їзда на переробленому маслі – експеримент, який в 9 випадках з 10 закінчується:

  • перегрівом мотора;
  • збільшенням витрати палива;
  • підвищеним зносом комплектуючих через силу тертя, яка нічим не компенсується;
  • зниженням антикорозійних характеристик деталей двигуна;
  • засміченням масляних каналів продуктами згоряння палива.

Щоб цього не сталося, потрібно регулярно заїжджати на СТО. Заміна масла Хмельницький з простроченням в 1-2 тис. км – це не страшно. Але, якщо ви проїдете на старому маслі ще 5-6 тис. км, двигун може застукали. А це – зайві витрати на ремонт, витратні матеріали та комплектуючі.

Чому міняти масло краще на СТО, а не в гаражі або на парковці? Тому що для цієї процедури потрібно спеціальне обладнання. До того ж, під час заміни майстер може оглянути підвіску автомобіля і навіть провести безкоштовну діагностику. Що допоможе вчасно виявити несправності й усунути їх, не чекаючи, поки сума ремонту збільшиться в кілька разів.

Заміна масла Хмельницький на СТО «Підкова» – це:

якісні витратні матеріали. Ми використовуємо тільки оригінальні синтетичні і напівсинтетичні масла, які закуповуємо у перевірених постачальників;

професійний підхід. Всі роботи проводяться кваліфікованими майстрами техцентру;

оперативне обслуговування. Вся процедура займе не більше 30 хвилин.

PidkovaSto182647

Leave a Comment

Your email address will not be published.*