Loading

Хмельницький, вул.Трудова, 4/3Б

+38 0382 63-0053, +38 067 383-9359

officeone@youremail.com

Пн-Пт: 9:00– 18:00

Пн-Пт 9:00-18:00, Сб 9:00-14:00
+38 0382 63-0053 +38 067 383-9359
Хмельницький, вул.Трудова, 4/3Б

Як зрозуміти, що автомобілю потрібен ремонт МКПП Хмельницький?

ремонт МКПП Хмельницький

Як зрозуміти, що автомобілю потрібен ремонт МКПП Хмельницький?

КПП – це система передачі імпульсу від двигуна на колеса. Будучи найважливішим елементом автомобіля, коробка передач вимагає ретельного догляду і своєчасного ремонту. На експлуатаційні характеристики впливає марка авто, так як у різних виробників конструкція МКПП може відрізнятися. Саме тому діагностика трансмісії автомобіля, як і інші роботи з обслуговування, а тим більше ремонт МКПП Хмельницький повинні здійснюватися досвідченими фахівцями, що знають всі тонкощі роботи цього складного механізму.

Основні несправності, що вимагають ремонт МКПП Хмельницький

Характер обслуговування трансмісії залежить не тільки від її типу, але і від конструкції. Всі коробки діляться на ступінчасті, безступінчаті і комбіновані. Також має значення вид зчеплення між валами, який може бути механічним, гідравлічним або електричним.

Основні несправності:

  • Знос підшипників, шестерень і синхронізаторів.
  • Зсув валів щодо основної осі.
  • Зниження міцності пружин, що фіксують штоки перемикання передач.
  • Знос гумових деталей.

Відзначимо, що в значній мірі робота МКПП залежить від залитого масла. Якісне мастило, підібране відповідно до типу КПП, значно подовжує ресурс цього вузла, надаючи благотворний вплив на загальний стан транспортного засобу і відтягує термін замовлення такої послуги як ремонт МКПП Хмельницький .

Ознаки поломки коробки передач

Зрозуміти, що КПП вийшла з ладу досить просто, так як несправність в такому ключовому елементі авто, яким є коробка передач, негайно відбивається на поведінці машини, сигналізуючи про поломку такими ознаками, як:

  • При русі з КПП доносяться клацання і хрускіт.
  • Некоректна робота зчеплення.
  • Пробуксовки при старті.
  • Заїдання або, навпаки, виліт однієї з передач.
  • Витік масла.

Помітивши, що автомобіль виявляє один з перерахованих ознак, негайно приїжджайте на СТО “Підкова”, щоб провести повне технічне обслуговування і ремонт МКПП Хмельницький. «Підкова» надає повний спектр послуг, спрямованих на діагностику і ремонт МКПП Хмельницький незалежно від марки автомобіля. Співпраця з нами – це незмінна якість, гарантія на всі роботи і низькі ціни. Телефонуйте, щоб дізнатися подробиці і записатися на діагностику.

PidkovaSto182647

Leave a Comment

Your email address will not be published.*